Yazılmış Tüm Mektuplar tüm online platformlarda


30 binden fazla film, dizi ve reklam

Tanıdık bir ses

 Arda Aydın, seslendirme için stüdyoya girdiğinde 7 yaşındaydı. İlk kez sahneye çıkışı ise 11 yaşında Ankara Devlet Tiyatrosu'nda olmuş. Aydın, şimdiye kadar 30 binden fazla film, dizi, reklam ve çizgi filmde seslendirme yaptı.  


Rocky, Rambo, Fred Çakmaktaş'ın sesi olarak tanıdığımız Sezai Aydın'ın oğlu Arda Aydın bugün Leonardo DiCaprio, Matt Damon sesleri olarak biliniyor. 


Çocuklar ise onu daha çok "Andy'nin Nesi Var?" adlı çizgi filmde çılgın şakacı Andy Larkin, "Winnie the Pooh"da Piglet, "Cesur Civciv"de ise civciv olarak dinlemeye devam ediyor.

image15

Seslendirmede 34 yıl

Reklam ve Tanıtım

Müzikaller - Çizgi Filmler

Müzikaller - Çizgi Filmler

image16

Reklam ve tanıtımlarda algıyı oluşturan en büyük etmenlerden biri SES'tir. Reklam sesi ürünle müşteri ilişkisini kurarken, aynı zamanda kurumun itibarını da etkiler.

Müzikaller - Çizgi Filmler

Müzikaller - Çizgi Filmler

Müzikaller - Çizgi Filmler

image17

  Uzun yıllardır seslendirdiği filmler ve  müzikal şarkılarla dikkat çeken Aydın, High School Musical, Alaaddin, Coco ve Frozen'a çok çeşitli film şarkılarını söylemiştir.

Dublaj

Müzikaller - Çizgi Filmler

Dublaj

image18

 Titanic, Ocean's Eleven, Harry Potter, Narnia Günlükleri, Sosyal Ağ, Winnie the Pooh, Andy'nin Nesi Var?, Lost bunlardan en bilinenleri.  Arda Aydın bugün Leonardo DiCaprio, Matt Damon'ın sesi olarak tanınıyor.